Reklama

2013-09-05 15:20:20

ZAKOPANE, POWIAT TATRZAŃSKI – MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM ?

Reklama

Szukamy takich miejsc, w których rodzice z małymi dziećmi będą zawsze mile widziani. Czy tu warto bywać z dziećmi? Czy nasi klienci to także dzieci? Czy świadczymy dobrej jakości usługi dla rodziców z dziećmi? Jeśli tak - przeczytaj uważnie i skorzystaj. Szukamy miejsc przyjaznych maluchom. Kawiarni, restauracji, muzeów itd. 2 września rozpoczęła się kolejna edycja akcji Miejsce przyjazne maluchom! Akcja obejmuje prawie całą Małopolskę a Zakopane oraz pozostałe gminy z Powiatu Tatrzańskiego … czas pokaże.

W weekend przeczytałem o akcji Miejsce Przyjazne Maluchom. Decyzje podjąłem w minutę. Wchodzimy w to. Koniecznie. Znakomita okazja aby wspierać naszych mieszkańców – przedsiębiorców i budować pozytywny obraz Zakopanego i Powiatu.
Choć to niedziela (1 września) kontaktuje się z organizatorami, ściągam regulamin i najważniejsze informacje. Czas goni. W poniedziałek (2 września – akcja już ruszyła) przekonuję do akcji Starostę Andrzeja Gąsienicę - Makowskiego. Pięć minut i zapada decyzja. Teraz telefon do Dyrektora Tatrzańskiej Agencji Rozwoju, Promocji i Kultury Krzyśka Króla – Łegowskiego. Co prawda jest na wakacjach :-) ale telefonicznie ustalamy osobę która w Powiecie będzie koordynować tą akcję. Dzwonię oraz wysyłam maila także do Andrzeja Kaweckiego – Dyrektora Biura Promocji. Ma dać znać. Czekam. Kontaktuję się z organizatorami, zgłaszam do akcji Powiat. Wtorek (3 września). Dzwonię oraz wysyłam maile do Mariusza Koperskiego – Wiceburmistrza Zakopanego oraz do wszystkich Wójtów. Każdy obiecuje szybką odpowiedź. Nie mam kontaktu tylko z Wójtem Poronina. Podobno na urlopie. Środa (4 września). Dzwonię do zastępcy Wójta Andrzeja Buńdy. Jest w pracy, rozmawiamy, ma odpowiedzieć. Teraz czekam. Najszybciej reaguje Gmina Kościelisko i Gmina Bukowina Tatrzańska. Od Wójtów Bohdana Pitonia i Andrzeja Łukaszczyka otrzymuję mailem potwierdzenie. To się nazywa czas reakcji! Widać, że czują bluesa. Kto działa szybko, zyskuje. Już o nas piszą: http://www.malopolska.pl/ Czwartek (5 września). Udział w akcji potwierdza mi Wójt Andrzej Nowak z Białego Dunajca. Niestety nadal brak informacji z Gminy Poronin i smutno mi, bo z Zakopanego (ani z Urzędu Miasta ani z Biura Promocji) nie ma żadnego odzewu. Został jeden dzień. Na zgłoszenie jest czas do 6 września (piątek). Zobaczymy czy nasi włodarze zdążą?

Dlaczego warto i trzeba uczestniczyć w akcji „Miejsce przyjazne maluchom”? Po pierwsze. To wspaniała sposobność aby budować pozytywny obraz naszego terenu (mamy się czym pochwalić – wiem o tym, mam 3 letnią córkę i często korzystam z takich miejsc). Po drugie. Rodziny z dziećmi to wspaniała grupa docelowa dla naszych (zakopiańskich, tatrzańskich) usług i myślę, że to przede wszystkim mile widziani goście dziś i w przyszłości. Po trzecie. To sposób na bezpłatną promocję fajnych miejsc i usług. Zachęcam wszystkich zainteresowanych, którzy kierują swoją ofertę do dzieci, do rodziców z dziećmi aby zgłosili się do tej akcji. Po weryfikacji najlepsi otrzymają certyfikat i będą mieć m.in. bezpłatną reklamę. Zapewniam, że warto.

Ze swej strony, dla certyfikowanych miejsce z naszego terenu, postaram się o dodatkowy bonus. Miejsca przyjazne maluchom zagoszczą m.in. na stronach internetowych i portalach społecznościowych prowadzonych przez Powiat Tatrzański i Tatrzańską Agencję Rozwoju Promocji i Kultury. Czy uda mi się dogadać ten temat także z Urzędem Miasta i Biurem Promocji Zakopanego – nie wiem, czekam na ich odpowiedź.

Kto powinien być zainteresowany? Bardzo dużo podmiotów (m.in. klubokawiarnie, hotele, pensjonaty, parki wodne, restauracje, miejsca rozrywki, muzea, ośrodki zdrowia, urzędy, biblioteki, miejsca zabaw i rekreacji itd.)

Aby zgłosić udział w akcji należy pobrać, wypełnić i przesłać do organizatorów odpowiedni formularz. To nic nie kosztuje. Nie trzeba nic płacić.

Harmonogram tej akcji wygląda następująco:
2 września ruszyła akcja Miejsce przyjazne maluchom,
do 22 września – można zgłaszać swój obiekt do akcji,
23 września – 13 października – ma nastąpić weryfikacja zgłoszonych miejsc,
17 lub 19 października – Gazeta Wyborcza ma wydać przewodnik “Miejsca przyjazne maluchom’ jak dodatek,
20 października - ma odbyć się uroczysta gala wręczenia certyfikatów,

Korzyści. To przede wszystkim darmowa reklama. Na portalach i w sieciach społecznościowych: www.malopolska.pl, www.tatry.pl, www.krakow.gazeta.pl, www.miastodzieci.pl/krakow, www.miejsceprzyjaznemaluchom.com.pl, publikacje na łamach lokalnych wydań „Gazety Wyborczej" oraz na Facebooku a także Certyfikat i naklejki „Miejsce przyjazne maluchom”.

Rolą samorządów w tej akcji ma być weryfikacja zgłoszonych miejsc – jako partnerzy lokalni pomogą wybrać odpowiednie miejsca przyjazne maluchom. Sądzę, że wszystkie nasze samorządy (Zakopane, Poronin, Kościelisko, Bukowina Tatrzańska, Biały Dunajec) powinny zgłosić swoją gotowość do uczestnictwa w tej akcji. Mam nadzieję, że tak się stanie.

Więcej informacji na temat tej akcji można znaleźć na:

Formularze zgłoszeniowe są do pobrania na stronie:


Serdecznie zachęcam do udziału w tej akcji!

/-/ Andrzej Pajor
 


 

kontakt: TT: @AndrzejPajor | FB: andrzej.pajor | www.pajor.pl


moje wcześniejsze artykuły:

->  SMAKOWITA PROMOCJA - OSCYPEK W CAŁEJ POLSCE (kliknij tutaj aby przeczytać)
Można się promować skutecznie i sensownie! Świetnym przykładem jest decyzja Małopolski o podpisaniu strategicznej umowy z delikatesami Alma, w których będą sprzedawane produkty regionalne, czyli także nasz Oscypek ...

->  ZAKOPANE - MORSKIE OKO - KORKI – NIEZADOWOLENI TURYŚCI (kliknij tutaj aby przeczytać)
Jak przyjemnie dojechać do Palenicy Białczańskiej? Jak być zadowolonym wczasowiczem w drodze do Morskiego Oka? Co zrobić aby w okresie wzmożonego ruchu nie było tam korków? Czy jest rozwiązanie? Mam propozycję. Zapraszam do merytorycznej dyskusji. Proszę o opinie i sugestie wszystkich gości i mieszkańców, bo jest to w naszym wspólnym interesie ...

-> ZIMOWA OLIMPIADA W 2022 ROKU OCZAMI PRZEDSIĘBIORCóW … (kliknij tutaj aby przeczytać)
Zdecydowana większość badanych przedsiębiorców popiera organizację Zimowej Olimpiady w 2022 roku. Zadeklarowało tak 70 % pytanych. Pytani najczęściej deklarowali, że w związku z organizacją Olimpiady w Małopolsce i na Słowacji poprawiłaby się infrastruktura sportowa, infrastruktura drogowa, wzrosła by atrakcyjność turystyczna Małopolski oraz …

-> BUDŻET ZAKOPANEGO JESZCZE NIE OBYWATELSKI ... (kliknij tutaj aby przeczytać)
Nie mieszkamy na końcu świata! W Europie ma go już ok. 200 miast. Budżet partycypacyjny - w Zakopanem cisza a Sopot (miasto partnerskie Zakopanego) już w 2011 roku wprowadził pierwszy w Polsce tego rodzaju budżet. Do prowadzenia budżetu obywatelskiego szykują się także Bydgoszcz, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Kędzierzyn-Koźle, Gdańsk, Płock, Radom, Tarnów oraz Wrocław. W kolejce jest także Warszawa...

-> ZAKOPANE i DUBROVNIK RAZEM CZYLI CHORWACJA JEST W UE! (kliknij tutaj aby przeczytać)
Trudno nie zauważyć, że Chorwacja 1 lipca br. zostaje 28 państwem członkowskim Unii Europejskiej w bardzo trudnym okresie dla Wspólnoty. Mamy największego od lat kryzys, głównie ekonomiczny, gospodarczy, ale nie tylko. Mamy problemy w strefie euro i widmo bankructwa wielu krajów Unii. Skoro jest tak źle, dlaczego jest tak dobrze. Dlaczego ktoś chce do UE?

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Aborygen 2013-09-06 08:30:26
korcia2

A żebyś ty wiedziała co Burmistrz NAM naobiecywał .

Ale trzeba mu przyznać jedno , mocno skutecznie trzyma się doktryny :

OBIECAĆ MOŻNA WSZYSTKO a potem NIC NIE ZROBIĆ .

Pozdrawiam
Jacek Kalata
Mordechai 2013-09-05 20:24:28
Kombinat Klerykalny to miejsce idealnie przyjazne maluchom. Niekoniecznie z rodzicami przekonuje ABp Spec
korcia2 2013-09-05 16:38:03
Burmistrz trzykrotnie obiecywał mieszkańcom os.Szymony zrobienie małego placyka zabaw dla naszych dzieci na terenie miejskim na osiedlu i jak do tej pory nic się nie dzieje.Czy to były tylko obiecanki cacanki przed wyborami?
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam drewniany dom z bali, 2 pokoje i kuchnia wraz z budynkiem gospodarczym do rozbiórki.
  Tel.: 0033699370699, 0048666666543
  E-mail: rezerwacja@vivatatry.pl
 • PRACA | dam
  Poszukujemy KRAWCOWEJ do pracy przy pantoflach ok. Rabki.
  Tel.: 507484949
  E-mail: Fengszui@wp.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  MIESZKANIE na wynajem. Zakopane - Przew. Krzeptowskiego, 2 pokoje, 44 m2 - 2500 zł+ prąd. Tel. 600820576,
  WWW: www.perfect-nieruchomosci.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  ZAKOPANE Pardałówka MIESZKANIE, 63 m2 - 549 000 zł. Tel. 886896759,
  WWW: www.perfect-nieruchomosci.pl
 • PRACA | dam
  Pensjonat zlokalizowany w okolicach Centrum Zakopanego (odległość od ul. Krupówki ok 1,5 km) - zatrudni na stałe rezydenta do przygotowywania śniadań i sprzątania pokoi. Oferujemy stawkę 18 zł netto/h i zakwaterowanie. CV wraz z danymi kontaktowymi proszę przysyłać na poniższy adres mailowy:
  E-mail: pensjonat_zakopane@o2.pl
 • PRACA | dam
  Do remontów i wykończeń: PŁYTKARZA.
  Tel.: 602839607
 • SPRZEDAŻ | różne
  SPRZEDAM MEBLE HOLENDERSKIE I BYDGOWSKIE Z LITEGO DRZEWA (meblościanka, stół owalny rozkładany z krzesłami, wypoczynek - fotele). 602 156 678
 • POŻYCZKI
  KREDYTY BANKOWE POŻYCZKI POZABANKOWE, -ODDŁUŻENIOWE, -NA OŚWIADCZENIE, -TYLKO DOWÓD OSOBISTY. T- 694 567 002.
 • POŻYCZKI
  TYLKO U NAS ODPOWIEDNIE FINANSOWANIE -DLA PRZEDSIĘBIORCÓW, - DO 300 000 ZŁ. GOLD CENT FINANSE. T-18 542 40 56.
 • PRACA | dam
  PANIĄ DO SPRZĄTANIA W CUKIERNI W NOWYM TARGU. 694 357 379.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię POMOC KUCHENNĄ do pensjonatu w Marzasichlu.
  Tel.: 669 493 772
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  ZAKOPIAŃSKIE CENTRUM KULTURY ogłasza PRZETARG NA ODDANIE W DZIERŻAWĘ nieruchomości gruntowej położonej w Zakopanem przy ul. Chałubińskiego 38A przeznaczonej na prowadzenie działalności gospodarczej o charakterze handlowo-usługowym od 15 października 2019 do 31 maja 2023. Szczegółowe informacje można uzyskać:
  WWW: https://bip.zakopane.eu/przetarg-na-oddanie-w-dzierzawe-nieruchomosci-gruntowej-stanowiacej-czesc-dzialki-nr-ew-513-9-obr-12-polozonej-w-zakopanem-przy-ul-chalubinskiego-38a-1
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Do wynajęcia 3 POKOJOWE MIESZKANIE 61 m2 w Nowym Targu.
  Tel.: 660797241
  E-mail: marekg@b12.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Nowy Targ do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie z balkonem
  Tel.: 660797241
  E-mail: marekg@b12.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  LOKAL do wynajęcia w Galerii Białczańskiej ul. Środkowa 178 Białka Tatrzańska. Powierzchnia lokalu ok. 60 m2.
  Tel.: 512874773
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: KELNERKĘ i POMOC KELNERSKĄ. WYNAGRODZENIE 3400zł - 5800zł brutto miesięcznie. 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  POMOC KUCHENNA I KUCHARZ WYDAJĄCY - Nowy Targ. 502 64 84 94.
 • PRACA | dam
  Hotel "Foluszowy Potok" Zakopane, ul. Zamoyskiego 42 zatrudni: RECEPCJONISTKĘ/-TĘ, praca stała, w systemie zmianowym, bez nocek. KUCHARKĘ/-RZA. Praca stała, zmianowa. 660 41 00 46
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - BUDOWLAŃCY. Firma Norweska zatrudni w Oslo: TYNKARZY, STOLARZY, MALARZY, MONTERÓW RUSZTOWAŃ, BLACHARZY oraz młodych chętnych do przyuczenia w zawodzie - tynkarz. Języki obce NIEWYMAGANE - w firmie pracują tylko pracownicy z Podhala. Praca na stałe/całoroczna. Zjazdy do kraju (samolot) wg.własnego uznania ~ co 2-3 tygodnie. Zarobki od 13 do 23 Euro/godz. Zapewniamy mieszkanie. Zapraszamy! Tel. 667 602 602
 • PRACA | dam
  Firma Usługowo Transportowa MISINIEC zatrudni KIEROWCĘ kat:C E
  Tel.: 602 107 107
 • ANTYKI
  KOLEKCJONERSKIE TARGI STAROCI W ZAKOPANEM W DNIACH 21-22 WRZEŚNIA NA PLACU NIEPODLEGŁOŚCI.
  Tel.: 668 589 537
 • PRACA | dam
  Zatrudnię PŁYTKARZA.
  Tel.: 602839607
 • PRACA | dam
  HOTEL RYSY w Zakopanem zatrudni RECEPCJONISTKĘ/RECEPCJONISTĘ, PORTIERA NOCNEGO i POKOJOWĄ. Zapewniamy niezbędne przeszkolenie. Praca w miłym, zgranym zespole. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
  E-mail: recepcja@hotelrysy.pl
 • PRACA | dam
  WYPOŻYCZALNIA NART w Zakopanem zatrudni mężczyzn (18-29 lat). Praca: przygotowanie sprzętu do wypożyczenia, serwis narciarski. Dla zaangażowanych oferujemy przyuczenie do pracy i doskonałe zarobki! CV - biuro@zakopane-goski.pl
  Tel.: 692987940
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Uniwersytet Warszawski jako właściciel nieruchomości położonej w Kościelisku, przy ul. Kiry 36, zaprasza do udziału w postępowaniu ofertowym na wydzierżawienie w/w nieruchomości. Pełna treść ogłoszenia znajduje się pod adresem internetowym:
  WWW: https://www.uw.edu.pl/wynajem-sal-i-inne-usługi/
  Inne: oraz można się z nią zapoznać w DPTiW Wrzos pod wskazanym powyżej adresem.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Do sprzedania atrakcyjny, funkcjonujący PENSJONAT w Kościelisku -
  Tel.: 607 506 428
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  LUKSUSOWY DOM W GLICZAROWIE GÓRNYM -
  Tel.: 607 506 428
 • PRACA | dam
  Poszukujemy kandydatów na stanowisko RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA do Hotelu Eco Tatry*** 608 088 017, ksiegowosc@projinwest.pl- praca w systemie zmianowym bez nocy
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKA ZA STRUGIEM -
  Tel.: 532 107 701
 • PRACA | dam
  Niemiecka firma budowlana poszukuje fachowców: murarzy, cieśli, malarzy-tapeciarzy, elektryków, dociepleniowców. Praca w brygadach z Podhala. Darmowe zakwaterowanie, samochody służbowe, zjazdy do kraju co 2 tygodnie. Zadzwoń Conexio tel. 722240044 www.conexio.pl
  Tel.: 722240044
  E-mail: praca@conexio.pl
  WWW: www.conexio.pl
 • SPRZEDAŻ | budowlane
  Sprzedam połówki płazy 502610248
 • PRACA | dam
  FIRMA JERONIMO MARTINS POLSKA S.A. WŁAŚCICIEL SKLEPÓW BIEDRONKA, POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKA: KASJER, SPRZEDAWCA- KASJER I PRACOWNIK SKLEPU W ZAKOPANEM I NOWYM TARGU TEL. +48 22 205 33 10
 • IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
  IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE - KARCZMA GÓRALSKI SZAŁAS "KURNIAWA" - ZAKOPANE 601 50 44 86.
  WWW: www.willasport.pl
 • PRACA | dam
  PENSJONAT 10-POKOJOWY W PORONINIE ZATRUDNI z zakwaterowaniem (sprzątanie, przygotowanie śniadań), tel. 691888444
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  GÓRALSKI DOMEK - Zapraszamy do Cichego - spokojnej miejscowości, kilkanaście kilometrów od Zakopanego, gdzie czeka gotowy na Wasz przyjazd góralski domek "z duszą". Do dyspozycji: obszerny salon z tv, w pełni wyposażona kuchnia, 3 sypialnie (jedna 4-osobowa i dwie 2-osobowe, z możliwością dostawki) oraz 2 łazienki. Na miejscu parking.
  Tel.: 507 171188.
  WWW: www.goralskidomek.podhale.pl
2019-09-22 22:20 Ekologiczne źródła ciepła 2019-09-22 21:35 Ryczące Gorce 1 2019-09-22 21:06 Smog, rock i feromony 2 2019-09-22 20:44 Spotkanie z "Zegarmistrzem" 2019-09-22 19:59 Niszczone plakaty wyborcze PiS 10 2019-09-22 19:15 Dwa medale Jacka Gąsienicy 2019-09-22 18:30 Małgorzata Bańka znów w nowotarskim ratuszu (zdjęcia) 2019-09-22 18:29 Na strażaków nie ma mocnych 2019-09-22 18:25 Górale w stanie Virginia 2 2019-09-22 18:16 Zakopianka tradycyjnie zakorkowana 2019-09-22 17:24 Co słychać w Tbilisi (WIDEO) 2019-09-22 17:10 Pod Krokwią spaceruje wielu turystów 2019-09-22 15:50 Długa kolejka do spływu Dunajcem 3 2019-09-22 14:30 Na budowie kompleksu średnich skoczni w Zakopanem 2019-09-22 13:30 Rowerzysta spowodował kolizję 2 2019-09-22 12:50 Zawody na medal (GALERIA ZDJĘĆ) 2019-09-22 11:43 Malinowa - zapomniana kultowa resturacja 4 2019-09-22 11:42 Wymarzony weekend na wędrówki 2019-09-22 10:40 Baciar zaginął w Brzegach 2 2019-09-22 10:27 Rekreacja w Ratułowie 2019-09-22 09:35 Rozkopana Szczawnica 1 2019-09-22 08:06 Budżet podzielony 2 2019-09-21 21:35 Wojsko maszerowało na Hali Gąsienicowej. Odsłonięcie tablicy 1 2019-09-21 20:16 Znowu tłoczno 2 2019-09-21 20:11 Na pożegnanie lata 1 2019-09-21 19:06 Nowa wykładzina w szpitalu 1 2019-09-21 18:04 Czarny Dunajec przyjazny rowerzystom 6 2019-09-21 17:13 Pieniny pełne gości 5 2019-09-21 16:57 Na Klikuszówce boją się powodzi 2019-09-21 16:26 Porekolekcyjny redyk 2019-09-21 15:50 Płać, jak za kanał 1 2019-09-21 14:58 Czerwone fury z Czech podbijają Zakopane (ZDJĘCIA) 7 2019-09-21 13:50 Świstak o poranku na Kasprowym Wierchu (WIDEO) 6 2019-09-21 12:45 Po tragicznym wypadku w Bukowinie. Policja ustala kto kierował autem 3 2019-09-21 12:21 Jeleń na torach 1 2019-09-21 11:29 Drogie śmieci 2 2019-09-21 11:15 W Białym Dunajcu 62-letni kierowca zasnął i zjechał z drogi 2019-09-21 11:10 Na parkingach przed Morskim Okiem nie ma miejsc 7 2019-09-21 10:32 Konie na Skalnym Podhalu 4 2019-09-21 09:26 Zdrój z czystą wodą 2 2019-09-21 08:00 Rak jelita grubego: Nie daj szansy chorobie - zbadaj się! 2019-09-21 07:56 Upamiętnić profesora 3 2019-09-20 22:00 Wielkie oczyszczanie 2019-09-20 21:01 Na Olczańskim Wierchu powstanie rondo? 4 2019-09-20 20:29 Kobieta i dziecko przygnieceni do ściany na parkingu. Kierowca miał 82 lata (ZDJĘCIA) 9 2019-09-20 20:23 W niedzielę jeździmy za darmo autobusem po mieście 2019-09-20 18:58 Strajkowali w obronie klimatu (WIDEO) 7 2019-09-20 18:24 Po rejestracjach też widać, że górali nie brakuje 1 2019-09-20 17:53 Jesiennie nad Jeziorem Rożnowskim 1 2019-09-20 17:41 Spokojne targowanie na nowotarskiej zajezdni 1
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2019-09-12 08:22 1. Bak jest Starostą, ale z tego co pamiętam także za czasów Solidarności serce miał po prawej stronie.... 2019-09-03 12:13 2. niech Jagna nie robi się nagle medialna przed wyborami, bo to nic nie pomoże, nic nie robi się cały rok i nie bierze się udziału w niczym aż tu nagle blisko wybory to trzeba sie pokazać, trzeba całe 4 lata pracować na głosy a nie przed samymi wyborami być nagle bardzo aktywnym. 2019-09-03 07:11 3. A Pan Zacharko to czasem nie był wcześniej w PZPR? Bo tak gdzieś wyczytałem... Może Tygodnik by to wyjasnil... Widać szczególnie silne parcie na szkło Pana Zacharki byle dorwać się do żłoba a mógł by już dać sobie siana i odpoczywać na emeryturze... Ciekawe jaki związek z Solidarnością ma Bąk... 2019-08-31 10:02 4. piękne 2019-08-25 20:39 5. Byłam pare lat temu . Co prawda nie spotkałam takich towarzyszek jak Pan ale polecam serdecznie. 2019-08-23 02:19 6. Brawo brawo prawdziwi herosi ktorych mialem okazje spotkac I dopingowac w drodze z giewontu na kasprowy. Niewiarygodny wysilek wielki szacun dla wszystkich a w szczegolnosci dla pan .Jestem pelen podziwu pozdrawiam. 2019-08-20 00:42 7. Gratulacje !!! - to sa PRAWDZIWI SPORTOWCY walcza i wygrywaja . Dziekujemy i cieszymy sie wami . JESTESCIE WIELCY ! 2019-08-10 15:56 8. Panowie kolarze wspaniali ale kobiety były cudne 2019-08-06 18:18 9. Nie do wiary a gdzie Pani Poseł Paluch ? zawsze jest na pierwszym planie ! Konia z rzędem temu kto się umówi z Posłanką w jej biurze w nowym targu, próbowaliśmy cztery razy, niestety Pani Poseł jest zawsze bardzo zajęta lub wykonuje obowiązki etc... nawet po umówieniu z pracownikiem biura Pani Poseł nie ma czasu ... Może jest ktoś komu się udało spotkać z Panią poseł ? jeśli tak to gratuluję ! 2019-08-06 01:16 10. Mamy WSPANIALEGO PREZYDENTA ! Dziekujemy Panie Prezydencie ze przyjechal Pan do nas aby swoja obecnoscia zaszczycic nasze tak WIELKIE wydarzenie My zas ostomiyli ciesmy siy ze dalyj dzierzyme naskiy Korzyniy przekozane nom z Chlebem . Dejciy Paniy Boze dalyj tom naskom tradycyjy przekazowac nasym dzieciom zas Pani Ludzmiyrsko niech zawse mo nos w swojyj opiece .
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

FILMY TP

Bojcorka

Album TP

Pożegnania