Z kroniki policyjnej

Zamknij

Chłopak spadł z wysokiego słupa

Marek Kalinowski 09:40, 20.06.2019
Treść artykułu pod wideo ↓
9 Chłopak spadł z wysokiego słupa

Nastolatek wszedł na słup wysokiego napięcia i spadł – groźny wypadek w Szlachtowej.

Do nietypowego wypadku doszło wczoraj (środa) około 20. - Nastolatek spadł na trawnik ze słupa wysokiego napięcia z wysokości około 10 metrów – relacjonuje nasz czytelnik. - Przed upadkiem dotknął przewodów aż zaiskrzyło. Przez chwilę nie było prądu w okolicznych domach. Chłopak był z kolegami. Prawdopodobnie zrobił to dla zabawy – dodaje. 


Biuro Prasowe Lotniczego Pogotowia Ratunkowego potwierdza – wczoraj stacjonujący na Balicach śmigłowiec „Ratownik 6” poleciał po poszkodowanego w okolice Szczawnicy.


mk 


(Marek Kalinowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (9)

Tu ManekTu Manek

0 0

To nie jest słup wysokiego napięcia, jak już to średniego!

10:04, 20.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

realista222realista222

0 0

a Banot w każdym filmie prosi, żeby go nie naśladować .... BNT!

10:21, 20.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

sanacyjny dziadeksanacyjny dziadek

0 0

Widocznie chciał telefon naładować. W instrukcji obsługi i na słupie powinna być informacja gdzie się ładuje. Przykład: na czopkach pisało "stosować zewnętrznie", więc pacjent zjadł a w innym przypadku pacjentka pomyliła ?.. miejsca. W ramach przygotowań do technologii 5G, to powinno już być na każdym słupie gniazdo do ładowania smartphone. Aż strach pomyśleć jak będą auta i aeroplany na elektrykę.

14:20, 20.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ŻabolŻabol

0 0

Jakby to był słup WN to dotykając przewodu raczej by się usmażył chłopok. To była raczej linia SN

16:09, 20.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MałyMały

0 0

Do sensacyjny dziadek.A tobie biedaku przy urodzeniu zapomnieli instrukcji do mózgu dołączyć

16:42, 20.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Tempy ToporekTempy Toporek

0 0

Żabol, "raczej" to ty nie masz pojęcia o czym chcesz pisać, po pierwsze po słupie widać jaka to jest linia i cała reszta twojego filozofowania nie ma sensu. W internecie i gimnazjum tak błysnąć mogą tylko tacy jak Ty!

16:50, 20.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

GuberGuber

0 0

A czy wysokie czy średnie napięcie to jakaś różnica dla ciała, to i to może zabić wy pajace komentatorzyny!!!!

18:45, 20.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

JBBJBB

0 0

@Mały. chyba masz kompleksy.

19:53, 20.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

TakitamTakitam

0 0

Gruber, porażenie na średnim napięciu ( 15 kv ) można przy odrobinie szczęścia przeżyć, a porażenie na wysokim napięciu ( 110, 220, 400 kv ) to tylko chuk, dym i spadają zwęglone szczątki. Jak nie masz pojęcia o branży, to głupio nie komentuj...

14:16, 21.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu 24tp.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OGŁOSZENIA PROMOWANE


POLECAMY

0%