Data dodania: 2025-01-31 11:11:36

Woorld Rookie Tour. Białka Tatrzańska

POLISH ROOKIE FEST 2025 - TAM GDZIE RODZĄ SIĘ LEGENDY!
Marzysz o prawdziwej zimowej przygodzie? Polish Rookie Fest 2025 w Białce Tatrzańskiej to wydarzenie, którego nie możesz przegapić! Po raz pierwszy w Polsce zawody rangi światowej World Rookie Tour zawitają do jednego z najlepszych snowparków w kraju – Ośrodka Narciarskiego Kotelnica. To właśnie tutaj młodzi mistrzowie snowboardu i freeskiingu będą mogli pokazać swoje umiejętności w profesjonalnych zawodach o 20 letniej tradycji.

Nieważne czy masz 12 czy 18 lat - dla każdego znajdzie się odpowiednia kategoria! Młodsi zawodnicy (poniżej 14 lat) będą rywalizować w kategorii Grom, a starsi w kategorii Rookie. Oprócz korzystania z wyjątkowych tras, nauki podstaw w bezpiecznych warunkach i pod okiem najlepszych trenerów, będą mogli również się zmierzyć z unikatowym torem, którego niepowtarzalnym elementem są przeszkody stworzone z tratwy flisackiej, jeden z nieodłącznych elementów tatrzańskiego krajobrazu. A jeśli chcecie pokazać swoje artystyczne talenty – zapraszamy na wspólne malowanie w ramach warsztatów graffiti.

Polska edycja World Rookie Tour to nie tylko zawody - to prawdziwy festiwal zimowych sportów i kreatywności! Pomiędzy przejazdami czekają na Was super atrakcje: warsztaty muzyczne, gdzie odkryjecie swoje artystyczne talenty, zajęcia plastyczne dla przyszłych projektantów, a także warsztaty graffiti dla tych, którzy kochają street art. To wszystko w otoczeniu pięknych polskich gór i w atmosferze międzynarodowej imprezy!

Rodzice, to więcej niż zwykły wyjazd na narty - to inwestycja w rozwój Waszych dzieci! World Rookie Tour to sprawdzona marka, która zorganizowała już ponad 500 wydarzeń na całym świecie. W Białce Tatrzańskiej czeka na Was profesjonalna infrastruktura, doświadczona kadra instruktorów i system bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Dajcie swoim dzieciom szansę na przeżycie niezapomnianej przygody i poznanie rówieśników z całego świata, którzy dzielą tę samą pasję do zimowych sportów

PROGRAM WYDARZENIA:
•    7 lutego (piątek): Dzień przyjazdu, rejestracja, otwarty trening i uroczysta ceremonia otwarcia
•    8 lutego (sobota): Zawody snowboardowe (kwalifikacje i finały)
•    9 lutego (niedziela): Zawody freeski (kwalifikacje i finały)
SZCZEGóŁY REJESTRACJI: Wpisowe: 220 PLN / 50 EUR od osoby (zawodnicy i trenerzy) W cenie:
•    2-dniowy karnet
•    Dostęp do wszystkich warsztatów i aktywności
•    Profesjonalne sędziowanie i nadzór nad bezpieczeństwem
•    Oficjalne materiały World Rookie Tour

JAK SIĘ ZAREJESTROWAĆ?
Online: www.worldrookietour.com   
Mailowo: registration@worldrookietour.pl
Na miejscu – namiot w pobliżu Stacji Kotelnica

Nie przegap szansy na udział w historycznym, pierwszym polskim przystanku World Rookie Tour! Z 20-letnim doświadczeniem i ponad 500 udanymi wydarzeniami na całym świecie, World Rookie Tour gwarantuje niezapomniane przeżycia dla młodych entuzjastów sportów zimowych. A to wszystko pod okiem prawdziwej legendy polskiego freeskiingu - Staszka Karpiela-Bułecki! Ten pochodzący z Zakopanego pionier freestyle'u na nartach udowodnił, że w polskich górach można rozwinąć skrzydła i osiągnąć międzynarodowy sukces. Dlatego też to właśnie jemu teraz oddamy głos, by przekonać Was, że trudno o lepszy pomysł na zimowe ferie!

Co daje freeskiing, a szerzej sporty akcji, dzieciom?
SKB: Freeskiing przede wszystkim uczy dzieciaki kreatywności i pokazuje im, że na nartach można się bawić bez żadnych ograniczeń. Daje im też niesamowite poczucie wolności i uczy odpowiedzialności, bo każdy trik trzeba najpierw dobrze przemyśleć i przećwiczyć w bezpiecznych warunkach. A co najważniejsze, freeskiing buduje w młodych ludziach pewność siebie i pokazuje, że warto mieć marzenia i dążyć do ich realizacji, nawet jeśli początki są trudne.

Dlaczego Białka Tatrzańska to wspaniałe miejsce na pierwszą edycję World Rookie Tour?
SKB: Białka Tatrzańska to absolutnie wyjątkowe miejsce, które łączy świetną infrastrukturę snowparku z prawdziwym góralskim klimatem. Mamy tu jeden z najlepszych snowparków w Polsce, który spełnia międzynarodowe standardy, a jednocześnie jest świetnie przygotowany dla zawodników na różnym poziomie zaawansowania. No i nie można zapomnieć o tej niesamowitej atmosferze - połączenie nowoczesnego ośrodka z tradycyjną góralską gościnnością sprawia, że młodzi zawodnicy z całego świata mogą poczuć prawdziwego ducha polskich gór.

Jak przekonać rodziców, że to właśnie WRT w Białce jest najlepszym pomysłem na spędzenie zimowych ferii?
SKB: Przede wszystkim World Rookie Tour to nie tylko zawody, ale też świetna szkoła życia i możliwość poznania młodych riders'ów z całego świata. Oprócz jeżdżenia, dzieciaki będą mogły także skorzystać z wielu dodatkowych stref kreatywnych, które pomogą im w rozwijaniu innych pasji, czy to muzycznych, czy też artystycznych. Rodzice mogą być spokojni, bo nad bezpieczeństwem czuwa profesjonalna kadra, a cała impreza jest świetnie zorganizowana, z odpowiednim zabezpieczeniem medycznym i doświadczonymi sędziami. A poza tym, gdzie indziej dzieciaki będą miały szansę zobaczyć najlepszych młodych freeskierów w akcji i zdobyć bezcenne doświadczenie, które może być początkiem wielkiej sportowej przygody!

PARTNER GŁóWNY: LIPTON
PARTNER: WOJEWóDZTWO MAŁOPOLSKIE

  • PRACA | dam
    POMOC KUCHENNA DO PENSJONATU NA OKRES LETNI. 602 534 193.
  • PRACA | szukam
    OPIEKUNKA MEDYCZNA szuka pracy. 883 465 585.
  • SPRZEDAŻ | zwierzęta
    ŚWINIE WŁASNEGO CHOWU. 788 679 465.
  • PRACA | dam
    Potrzebna osoba na tłusty czwartek 11/12.02 do smażenia i zawijania pączków, dobrze płatne 694357379.
  • PRACA | dam
    PRZYJMĘ W KOŚCIELISKU DO PRAC BIUROWO-RECEPCYJNYCH. 608 806 408
  • PRACA | dam
    ZLECĘ PRACE PORZĄDKOWE, REMONTOWO-BUDOWLANE W KOŚCIELISKU, OD ZARAZ. 608 806 408
  • PRACA | dam
    NAWIĄŻĘ WSPÓŁPRACĘ DO WYKOŃCZENIA TRZECH DOMÓW w ZAKOPANEM (MUROWANIE, INSTALACJE, SUCHE TYNKI, ŁAZIENKI). 608 806 408
  • MOTORYZACJA | sprzedaż
    MERCEDES BENZ 1.5 benzyna, stan bdb. 698 572 263.
  • PRACA | dam
    PRACA DODATKOWA DLA MŁODEJ ENERGICZNEJ OSOBY - Zakopane - 602 441 440.
  • ZDROWIE I URODA
    MOJA PRZESTRZEŃ ZDROWIA - mgr MONIKA ODRZYWOŁEK. Masaż terapeutyczny, powrót do sprawności po kontuzjach i operacjach, praca z napięciami mięśniowymi i przeciążeniami, terapia blizn. WIZYTY DOMOWE: 601 772 831
  • PRACA | dam
    Poszukuję osoby do sezonowego, prowadzenia gospodarstwa domowego w Zakopanem. Życiorys zawodowy proszę przesyłać na adres e-mail. rozanob@interia.pl
  • NIERUCHOMOŚCI | kupno
    Kupie pilnie działki budowlane w Kościelisku , Zakopane mogą być z budynkami tel 660797241.
  • PRACA | dam
    PIEKARNIA W ZAKOPANEM ZATRUDNI KIEROWCĘ. Mile widziane doświadczenie. Praca na stałe. 602 759 709
  • USŁUGI | budowlane
    MALOWANIE DACHÓW I ELEWACJI. 602 882 325.
  • KUPNO
    KUPIĘ STARY POROZBIÓRKOWY SOSRĘB. Proszę wysłać zdjęcie na numer 605 306 244.
  • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
    DO WYNAJĘCIA LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWO - BIUROWY o powierzchni ok. 50 m2. Zakopane centrum, ul. Kościuszki - 691 124 272.
  • PRACA | dam
    Hotel "Foluszowy Potok" Zakopane, ul. Zamoyskiego 42 zatrudni do restauracji hotelowej: KELNERA/-KĘ. Zapewniamy stabilną, całoroczną pracę w restauracji hotelowej. Kontakt wyłącznie telefoniczny: 660 41 00 46
  • PRACA | dam
    WIZY USA, WYJAZDY, ZIELONA KARTA. 501 809 644
  • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
    DO WYNAJĘCIA DOM W WITOWIE, w którym do roku 2025 znajdował się Ośrodek Zdrowia. 698 508 796.
  • PRACA | dam
    Przyjmę do pracy kucharza/pomoc kuchenną w restauracji w Dolinie Kościeliskiej.. 723 997 045 harnas@harnas.eu
    Tel.: 723
  • ANTYKI
    Do sprzedania ZABYTKOWY PRZEDWOJENNY KREDENS GÓRALSKI ZAKOPIAŃSKIEJ SZKOŁY PRZEMYSŁU DRZEWNEGO w idealnym stanie, z lat trzydziestych, sprawdzony przez kustosza Muzeum Tatrzańskiego. Również CZĘŚĆ KOLEKCJI PRZEDWOJENNEGO MALARSTWA o tematyce góralskiej, znanych polskich malarzy aukcyjnych, takich jak Gąsienica Szostak, Augustynowicz, Jarocki, Moszyński, Gałek, Ćwikliński, Dzieliński, Skowroński. Tel. 601 51 35 33
  • USŁUGI | inne
    ODŚNIEŻANIE DACHÓW. TECHNIKI LINOWE. TEL: 695 092 678
  • PRACA | dam
    Restauracja Siwy Dym w Rabce-Zdrój zatrudni: KUCHARZA, KUCHARZA WYDAWKOWEGO, BARMANA, PRACOWNIKA GOSPODARCZEGO. Praca na stałe lub dorywczo, CV na: rabka@siwydym.pl, informacje pod numerem: 887 080 004
  • PRACA | dam
    Piekarnia w Zakopanem zatrudni CUKIERNIKA. Praca stała, dobre warunki. 604 102 804, 602 285 793.
  • PRACA | dam
    Piekarnia w Zakopanem zatrudni PIEKARZA. Praca stała, dobre warunki. 604 102 804, 602 285 793.
  • BIZNES
    DO WYNAJĘCIA DZIAŁKA W ZAKOPANEM (w pobliżu "Szymonka") - 886 145 908.
  • PRACA | dam
    ZATRUDNIMY W KARCZMIE oraz W BARZE MLECZNYM: KUCHARZA/-KĘ, DOŚWIADCZONĄ POMOC KUCHENNĄ, OBSŁUGĘ BARU MLECZNEGO, KELNERA/-KĘ. Kontakt: 600 035 355, 600 035 080 lub osobiście: Zakopane, Droga na Bystre 2A (9-13).
  • PRACA | dam
    Pracownia Projektowa SŁOWIK ARCHITEKTURA z siedzibą w Zakopanem, poszukuje ARCHITEKTA.. 668 309 058 https://slowikarchitektura.pl/ biuro@slowikarchitektura.pl
    Tel.: 668
  • USŁUGI | inne
    WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
  • USŁUGI | budowlane
    OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
  • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
    SPRZEDAM MIESZKANIE KRAKÓW - KURDWANÓW - ŚWIETNA LOKALIZACJA. Oferujemy na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie położone w zadbanym budynku na osiedlu Kurdwanów. Powierzchnia 28,12 m kw. Budynek wyposażony jest w trzy windy, w tym jedną towarową. UKŁAD MIESZKANIA: - duży pokój z wnęką (nyżą), - jasna kuchnia z oknem, - duża, oszklona loggia, - piwnica przynależna do mieszkania. Mieszkanie jest słoneczne i ustawne, IDEALNE DLA SINGLA, PARY lub JAKO INWESTYCJA POD WYNAJEM. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum oraz dostęp do pełnej infrastruktury - sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, szkoły i tereny zielone w zasięgu kilku minut spacerem. SPRZEDAŻ BEZ POŚREDNIKÓW. Cena 450 tys zł - do negocjacji. Kontakt: 604 08 16 43
  • SPRZEDAŻ | różne
    DREWNO KOMINKOWE. 501 577 105.
2026-01-31 21:00 Koniec pobłażania dla piratów drogowych. Za chwilę surowsze przepisy i nowe uprawnienia Policji 2026-01-31 20:30 Sport w komendzie 2026-01-31 20:00 Ferie na Podhalu. Mniej turystów, mniej zdarzeń, wzmożony ruch na zakopiance (WIDEO) 2026-01-31 19:00 Studniówka maturzystów Zespółu Szkół Budowlanych im. dra Władysława Matlakowskiego w Zakopanem (WIDEO) 1 2026-01-31 18:00 Folki Polki, wielki świat mody i smutek w oczach piesków z schroniska na Kokoszkowie 2026-01-31 17:16 Nietrzeźwy kierowca zatrzymany w Zakopanem. Czujność strażników zapobiegła zagrożeniu 1 2026-01-31 17:00 Uporczywie nękał kobietę. Już został aresztowany 2026-01-31 16:00 Jest ostrzeżenie przed silnym mrozem 2 2026-01-31 15:30 Zmiany w komunikacji miejskiej od 1 lutego 2026 roku. Nowa trasa linii 17 3 2026-01-31 15:00 W kolejce do kolejki na Kasprowy nikt nie stoi, a na górze bajka 3 2026-01-31 14:29 Awaria w Ochotnicy Górnej. Nie ma prądu 2 2026-01-31 14:00 Górale na kongresie Brauna 31 2026-01-31 13:00 To dziś najcieplejsze i jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce (WIDEO) 2026-01-31 12:20 Brak prądu w części Zakopanego. Wyciąg na Harendzie w trybie awaryjnym (WIDEO) 3 2026-01-31 12:00 Atak na bankomat i spalone auto, mamy oświadczenie policji po nocnym wybuchu w Murzasichu (WIDEO) 1 2026-01-31 11:00 Butelkomat to nie śmietnik. Apel do mieszkańców i turystów 9 2026-01-31 10:03 Między Tatrami a pamięcią. "Kolekcja", czyli nowe nabytki Muzeum Tatrzańskiego (WIDEO) 2026-01-31 08:55 Uszkodzony bankomat w Murzasichlu. Policja zabezpieczenia ślady 2026-01-31 08:00 Burmistrz o sylwestrze. Było bardzo bezpiecznie. Duże zasięgi 9 2026-01-30 21:45 Uwaga, rodzice maturzystów zakopiańskiej Budowlanki oraz Liceum im. Balzera! 2026-01-30 21:45 Pięć razy musiałem jeździć do wulkanizatora 17 2026-01-30 21:00 W niedzielę protest na zakopiance 2 2026-01-30 20:30 Wizyta minister Aleksandry Gajewskiej na placu budowy żłobka w Zakopanem 9 2026-01-30 20:00 Straż Miejska w Zakopanem rozpoczęła akcję usuwania wraków 10 2026-01-30 19:30 Zajrzyjcie w weekend do Centrum Lawinowego na Kalatówkach 2026-01-30 19:00 Trump zachwyca się miłym putinem, Rosja odpowiada rakietami na Chersoń 21 2026-01-30 18:00 Nowy Targ zmodernizuje infrastrukturę komunalną. Blisko 70 mln zł dofinansowania 2026-01-30 17:30 Darmowe zajęcia dla dzieci 2026-01-30 17:00 Całoroczny zakaz chodzenia po Tatrach w nocy. Nowe przepisy TPN 4 2026-01-30 16:30 Zderzenie czołowe na Spiszu 2026-01-30 16:00 Radni odrzucili skargę dotyczącą złego odśnieżania chodników w Zakopanem 12 2026-01-30 15:30 Andrzej Krzeptowski Bohac. Wieczór w Czerwonym Dworze 2026-01-30 15:00 Czekają na swojego człowieka. Bohaterowie na czterech łapach w schronisku w Nowym Targu 1 2026-01-30 14:00 Basen i trasy biegowe COS darmowe dla zakopiańskich dzieci 3 2026-01-30 13:30 Granaty odjechały 2026-01-30 13:30 Góralskie kolędowanie z Hanią Malaciną 1 2026-01-30 13:00 W dolinach chmury, wysoko w Tatrach słońce (WIDEO) 2026-01-30 12:30 Poszukiwana listem gończym kobieta zatrzymana w Zakopanem 2026-01-30 12:00 Co robić w weekend w Zakopanem? 1 2026-01-30 11:48 Polskie Koleje Linowe nie wejdą na giełdę! 16 2026-01-30 11:00 Nowe miejsce dla seniorów w Zakopanem. Już 2 lutego uroczyste otwarcie Klubu Seniora 2 2026-01-30 10:00 Ekopatrol rusza w teren. W Zakopanem sprawdzają, czym mieszkańcy palą w piecach 7 2026-01-30 09:30 Hind Rajab. Historia prawdziwa. Mamy dla Was bilety 2026-01-30 09:00 Centrum Wsparcia Rodzin Nasz Dom rozszerzyło działalność. Nowe wsparcie dla dzieci, młodzieży i rodzin 1 2026-01-30 08:00 Muzeum Karola Szymanowskiego zaprasza na warsztaty i spotkania ze sztuką (WIDEO) 2026-01-29 23:35 Zakopane - sprzedam PIĘKNY DREWNIANY KOMPLET 2026-01-29 21:41 Zakopiańska nauczycielka z awansem zawodowym 7 2026-01-29 21:02 Ruszyła sztucznie naśnieżana trasa do narciarstwa biegowego 1 2026-01-29 21:00 Krzywoń pod dachem 2026-01-29 20:00 Finał Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Zakopanem. Dwa wyjątkowe koncerty na zakończenie (WIDEO)
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2026-01-31 21:11 1. #GT - przecież nie ja ją przyznaję. Natomiast widzę, że stanowisko Sikorskiego stało się elastyczne i zaczyna kombinować. Przypominam, że Jugosławię USA zakończyło, a nie ONZ. Nieistotne jakim Trump jest showmanem. Pasowałoby tę strzelankę przerwać. TERAZ tam ludzie marzną, TERAZ są bez wody. Dowolne zawieszenie broni poprawi ich sytuację. Czy, jaki i kiedy pokój będzie - nie wiem. Ani kto go wynegocjuje i na jakich zasadach. To, że Putin w gumy gra jest oczywiste, ale jak USA oleje Europę to UA może zniknąć z mapy. Dlatego Vance miał rację. Rzym czy Anglia też się kiedyś zwinęły. Pasowałoby coś mieć samemu. 2026-01-31 21:05 2. Szkoda że do Poronia nie jeżdżą może kiedyś. 2026-01-31 21:00 3. Widzę że różne media zaczęły się nim interesować,to znaczy że poparcie mu rośnie i dobrze bo wnet wdepcze w ziemię lewaków i przystawkę KO i PiSu. 2026-01-31 20:59 4. Hej gas, pochwal sie zdjeciem u boku teczowego Rafalka. No zrob cos dla slawy . Cwokowe inwektywy nie wystarcza. 2026-01-31 20:49 5. do niedzielne pełosie i coś tam jeszcze: 2026-01-31 20:47 6. Koalicjanci się boją, że przepadną w następnych wyborach. Ostatnio głosowałem na peosów, ale czuję się oszukany przez nich. TERAZ ZAGŁOSUJE NA BRAUNA , A KOALICJA NIECH SIĘ BUJA 2026-01-31 20:44 7. W ostatnim sondażu partia Brauna miała największy wzrost poparcia, prawie 3%. Tylko patrzeć jak wejdzie na podium. Warto to przeanalizować. Zaś będziecie gęgać, że to zasługa PiSu. Warto też wspomnieć jak to nie tak dawno Pitoń atakujący rządy PiSu był przez niektóre środowiska przedstawiany jako postać pozytywna. 2026-01-31 20:22 8. Wstyd mi za tych z po wstyd mi za tych którzy głosowali na tuska,wstyd mi za tych którzy nie widzą że swoimi wyborami przyzwolili na cichy rozbiór Polski 2026-01-31 20:18 9. To jest polski odpowiednik ICE, tylko są lepiej wykształceni i wyszkoleni. 2026-01-31 20:17 10. Tatar musi zostać burmistrzem, zastępcą Kalata a przewodniczącym Rady Figiel. Wtedy będzie znowu dobrze ;) jak za poprzedniego wójta
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama